پخش کننده کنجاله کنجد عمده

کنجاله کنجد یکی از محصولات جانبی است که بعد از روغن گیری دانه های کنجد به دست می آید. این محصول به صورت پلت، ورقه ای و پودری تولید می شود و به عنوان خوراک دام و طیور مورد استفاده قرار می گیرد. در همین راستا پخش کننده کنجاله کنجد عمده این محصول با کیفیت را با قیمتی مقرون به صرفه در اختیار خریدارن محترم قرار می دهد.

پخش کننده کنجاله کنجد عمده

ویژگی‌های مهم کنجاله کنجد مخصوص دام

ویژگی‌های مهم کنجاله کنجد مخصوص دام

یکی از ویژگی های مهم کنجاله کنجد که سبب شده از این محصول در خوراک دام استفاده شود ارزش غذایی بالای آن می باشد. همان طور که می دانید کنجاله حاوی مقدار زیادی پروتئین است به همین سبب این محصول برای استفاده در خوراک دام، طیور و آبزیان مناسب می باشد. علاوه بر این کنجاله کنجد دارای چربی و فیبر نیز می باشد به همین سبب یک غذای ملین برای حیوانات به شمار می آید که در بهبود هضم و گوارش بهتر حیوان، نقش ایفا می کند.

کنجاله کنجد در رشد و نمو حیوانات مخصوصا طیور نقش به سزایی دارد. همچنین این خوراک دام مقوی، در بهبود سلامت دام موثر است. استفاده از این محصول در خوراک طیور سبب کیفیت تخم این نیز پرندگان می شود. یکی از ویژگی های مهم کنجاله کنجد این است که این محصول قیمت مناسب تری نسبت به خوراک های دیگر دام دارد به همین سبب با قیمت پایین تری می توانیم خوراک دام را تهیه کنیم.

از دیگر مزایای استفاده از کنجاله کنجد این است که این محصول نسبت به کنجاله های دیگر خوش خوراک تر است، با این حال برای این که دام به خوردن این غذا عادت کند باید کم کم به خوراک دام افزوده شود. البته نکته ای که باید مد نظر قرار دهید این است که کنجاله باید در کنار خوراک دام مورد استفاده قرار گیرد و نمی توان از این محصول به تنهایی به عنوان خوراک دام استفاده کرد چون استفاده بیش از حد از کنجاله در خوراک دام باعث اسهال دام می شود.

صادر کننده انواع کنجاله کنجد عمده

صادر کننده انواع کنجاله کنجد عمده

صادر کننده کنجاله کنجد عمده، با صادرات این محصول به به خارج از کشور نقش مهمی در ارز آوری ایفا می کند. البته شما عزیزان در داخل کشور نیز می توانید کنجاله کنجد مخصوص دام را با قیمتی مناسب تهیه کنید. به همین منظور امکان خرید حضوری و اینترنتی کنجاله کنجد فراهم آمده است تا شما عزیزان ضمن آگاهی از قیمت روز کنجاله کنجد و مشاهده این محصول به صورت آنلاین، به راحتی و بدون صرف وقت از سراسر کشور کنجاله کنجد را سفارش داده و از مزایای خرید اینترنتی بهره ببرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما