پخش مستقیم کنجاله هسته انار پلت

کنجاله هسته انار پلت یکی از راه های اقتصادی و مقرون به صرفه برای تامین خوراک دام می باشد. این محصول به صورت عمده و با بهترین کیفیت در بازار توسط این مرکز تامین شده و پخش می گردد. پخش کنجاله انار توسط این مجموعه به صورت مستقیم و بدون دخالت واسطه گران فروش انجام می شود به همین سبب قیمت مناسب و ارزان تری دارد.

پخش مستقیم کنجاله هسته انار پلت

مختصری درباره فرآیند تولید کنجاله هسته انار

مختصری درباره فرآیند تولید کنجاله هسته انار

کنجاله در واقع موادی است در پس از روغن کشی و آب گیری دانه های مختلف باقی می ماند و به صورت خشک و جامد قابل مشاهده است. کنجاله از هسته ها و دانه های مختلفی تولید می شود که یکی از بهترین کنجاله هایی که در ایران تولید می شود و برای دام و طیور دارای ارزش غذایی بالایی می باشد، کنجاله هسته انار است.

در کارخانه های تولید کنجاله هسته انار، هسته های انار را برای روعن کشی داخل دستگاه های خاصی می ریزند که در اثر وارد آمدن فشار به هسته های تمام آب و روغن آن کشیده می شود. این دستگاه ها دارای دو نوع متفاوت بوده و به صورت پرس سرد و یا پرس سرد عمل می کند. در مورد پرس سرد، هسته های انار تحت حرارت زیاد قرار نمی گیرند و میزان دمای این دستگاه حداکثر تا ۵۰ درجه سانتی گراد بالا می رود.

در مورد پرس گرم کمی شرایط متفاوت است و هسته های انار تا دمای ۱۰۰ درجه سانتی گراد حرارت می بینند و تحت فشار قرار می گیرند. افزایش دما در این نوع روغن کشی باعث می شود که سرعت انجام کار افزایش یابد. پس از این که روغن کشی به طور کامل انجام شد بازمانده هسته های انار به صورت کنجاله استخراج شده و به مصرف دام و طیور می رسد.

خرید کلی کنجاله هسته انار پلت

خرید کلی کنجاله هسته انار پلت

امروزه خرید کنجاله هسته انار پلت برای تامین پروتئین و ویتامین های مورد نیاز دام توسط دامداران بسیار مرسوم بوده و با توجه به قیمت بالای انواع خوراک دام می توان این محصول را جایگزین مناسب و مقرون به صرفه ای برای خوراک دام قرار داد. این محصول را می توانید به صورت کلی و با هر میزان از حجمی که در نظر دارید از این مرکز خریداری نمایید.

شیوه خرید از این مرکز بسیار ساده و آسان بوده و شما می توانید بدون کمترین زحمت کنجاله مرغوب و با کیفیت را از این وب سایت تهیه نمایید. برای خرید از این وب سایت هیچ نیازی به مراجعه حضوری نبوده و تنها کافی است که اتصال اینترنتی داشته باشید و وارد قسمت فروشگاه مجازی این مرکز شوید. با انتخاب محصول و پرداخت هزینه آن خرید شما نهایی شده و ظرف مدت کوتاهی به شما تحویل خواهد شد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما