پخش انواع کنجاله کنجد مخصوص اسب

نجیب ترین حیوانی که خدا آفریده، اسب است که سوار شدن بر آن ابهت و وقار خاصی به انسان می دهد. از ورزش هایی که پیامبر سفارش نموده، سوار کاری می باشد. امروزه قیمت اسب با بعضی خودرو ها برابری می کند و پرورش آن سود آوری بالایی دارد. از غذا های پر از پروتئین و فیبر کنجاله کنجد مخصوص اسب است که این کنجاله کنجد تازه را به راحتی می توانید از مراکز پخش این محصول به صورت آنلاین و حضوری خریداری نمایید.

پخش انواع کنجاله کنجد مخصوص اسب

نکات کلیدی در انتخاب کنجاله کنجد تازه

نکات کلیدی در انتخاب کنجاله کنجد تازه

کنجاله کنجد تازه یکی از بهترین آذوقه ها برای دام و طیور و به خصوص اسب می باشد که مملو از املاح و مواد معدنی و ویتامین ها است. این محصول بهترین منبع گیاهی حاوی پروتئین برای حیواناتی مانند اسب است. کنجاله کنجد سرشار از فیبر است و همین طور چربی لازم برای بدن اسب را دارا می باشد.

کنجاله کنجد همان تفاله کنجد است که در کارخانه در اثر فرآیند روغن گیری به دست می آید. روغن کنجد به دو روش پرس گرم و پرس سرد تولید می شود که در روش پرس گرم دمای روغن به بالای صد درجه سانتیگراد می رسد و این روغن مضر است ولی میزان روغن به دست آمده زیاد می باشد. در روش پرس سرد، دمای روغن به کمتر از چهل درجه می رسد و دراین روش روغن کمی به دست می آید ولی بهترین و با کیفیت ترین روغن کنجد است و کنجاله ی حاصل از این روش هم بهتر است.

در کارخانه قبل از روغن گیری ابتدا کنجد را بوجاری کرده و تمیز می کنند و بعد آن را به خوبی شستشو می دهند و خشک می کنند، بعد از خشک کردن کامل، کنجد را روغن گیری می نمایند. اگر کنجد پوست نکنده را روغن گیری کنند، روغنش به درد مصرف خانوار نمی خورد، ولی روغن کنجد پوست کنده، یکی از بهترین روغن ها برای مصارف خانگی می باشد.

عرضه کننده کنجاله کنجد مخصوص اسب

عرضه کننده کنجاله کنجد مخصوص اسب

عرضه کنجاله کنجد هم به صورت آنلاین و هم به صورت حضوری صورت می گیرد. در روش آنلاین خریداران محترم با مراجعه به سایت فروش، به راحتی می توانند با اطلاع کامل از قیمت به روز محصول مورد نظر، به میزان لازم آن را سفارش داده و در محل تحویل بگیرند.

همچنین خریداران می توانند به طور مستقیم به کارخانه مراجعه نموده و به صورت عمده، کنجاله کنجد مخصوص اسب را خریداری نمایند. روش دیگری هم برای عرضه این محصول وجود دارد و شما مشتریان عزیز می توانید با مراجعه به فروشگاه های مراکز خدمات دامپروری به صورت حضوری این محصول باکیفیت را با مناسب ترین قیمت خریداری نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما