پخش انواع کنجاله کنجد عمده

در واقع کنجاله کنجد همان باقی مانده و تفاله کنجد می باشد که بعد از روغن گیری باقی می ماند اما باید به این نکته توجه کرد که همانند روغن کنجد سر شار از مواد مغذی و پروتئین ها می باشد که در مصارف بسیاری کاربرد دارد. دام داران و مرغداران عزیز برای خرید کنجاله کنجد عمده می توان به مرکز پخش انواع کنجاله کنجد عمده مراجعه نمود.

پخش انواع کنجاله کنجد عمده

شاخصه‌های بارز کنجاله کنجد مخصوص دام

شاخصه‌های بارز کنجاله کنجد مخصوص دام

کنجاله کنجد همان طور که از نام آن مشخص است در واقع تفاله خود کنجد می باشد که بعد از عملیات روغن گیری باقی می ماند. در این میان باید توجه داشت که خود این کنجاله نیز دارای مواد پروتئینی بی شمار بوده و سرشار از مواد معدنی و انواع مختلف ویتامین ها به خصوص ویتامین های محلول در چربی می باشد.

از شاخصه های بارز کنجاله مخصوص دام کیفیت بالا و دارا بودن انواع مواد معدنی و پروتئینی می باشد که باید خاطر نشان کرد که این نوع کنجاله باید به مقدار متعادل در خوراک دام مصرف گردد زیرا اگر مصرف آن از مقداری فراتر رود به عنوان مسهل عمل کرده و کیفیت غذای مصرفی دام را به شدت کاهش می دهد.

در کل استفاده از کنجاله کنجد در خوراک دام نه تنها فقط به عنوان یک غذای ساده برای آن ها نیست بلکه با توجه به مواد پروتئینی موجود در این کنجاله پروتئین دام به طرز قابل ملاحظه ای افزایش می یابد. در این میان دام پروران بدون صرف هزینه زیادی می توانند مقدار بالایی از پروتئین دام خود را تهیه کنند که بسیار بهتر و با صرفه تر از روش های دیگر برای تامین پروتئین مورد نیاز دام می باشد.

مرکز خرید کنجاله کنجد عمده

مرکز خرید کنجاله کنجد عمده

مشتریان و خریداران عزیز می توانند به صورت حضوری به مرکز خرید کنجاله کنجد عمده مراجعه نموده و کنجاله کنجد مورد نظر خود را به صورت عمده و خرده خریداری نمایند. در این میان مجموعه مورد نظر در اقدامی جالب اقدام به راه اندازی سایت برای مجموعه نموده است.

خریداران محترم کنجاله کنجد مخصوص دام نه تنها از شهری خاص بلکه از تمامی نقاط ایران بتوانند به راحتی و بدون دغدغه ی دوری از این مجموعه و یا ترافیک و ویروس کرونا به راحتی با چند کلیک ساده به سایت مجموعه مراجعه نموده و با توجه به نیاز خود و نیز آن چه که در مشخصات هر کدام از کنجاله ها توضیح داده شده است اقدام به انتخاب و خریداری محصول مورد نظر کنند

عزیزان باید به این نکته توجه داشته باشند که محصول خریداری شده شان بدون هیچ مشکلی در محل مشخص شده خودشان به دست آنها خواهد رسید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما