مرکز توزیع کنجاله آفتاب گردان

کنجاله آفتاب گردان یکی از انواع خوراک دام و طیور است که به دلیل فواید بسیار زیادی که دارد به تازگی تقاضای آن افزایش پیدا کرده است. که در انواع مختلفی تولید می گردد. این محصول منبعی غنی از ویتامین E، نیاسین، کولین، ریبوفلاوین، بیوتین، اسید پانتوتنیک و پیریدوکسین است. که دارای خواص بسیار زیادی برای دام و طیور است.به همین خاطر این محصول نه تنها در داخل کشور بلکه به تمام نقاط دنیا صادر میگردد.مرکز توزیع کنجاله آفتاب گردان

مشخصات مهم کنجاله آفتاب گردان تازه

مشخصات مهم کنجاله آفتاب گردان تازه از آنجایی که امروزه تقاضای کنجاله آفتابگردان توسط دامداران افزایش پیدا کرده است سکه یک سری افراد برای کسب سود بیشتر محصولات تقلبی و بی کیفیت را وارد این بازار نمایند. از آن جایی که دام و طیور در نهایت مورد مصرف انسان قرار میگیرد پس سلامت آن ها بسیار مهم و حائز اهمیت است.

به همین خاطر تقاضا کنندگان این محصول باید اصل و تازه بودن را به خوبی تشخیص دهند. برای تشخیص کنجاله آفتابگردان تازه در مقایسه با یک کنجاله آفتابگردان بی‌کیفیت و مانده چندین راه وجود دارد ما در اینجا به بیان برخی از آن ها می پردازیم.

یکی از راه های تشخیص کنجاله آفتاب گردان تازه این است که استفاده از حس لامسه مقداری از کنترل را در دست بگیریم و آن را فشار دهیم اگر این محصول دارای جنسی زبر و خشن بود باید بگوییم که این محصول یک محصول تقلبی و بی کیفیت است.

همچنین از راه های دیگر تشخیص کنجاله آفتابگردان می توان به این مورد اشاره کرد که کنجاله با کیفیت و درجه یک و همچنین تازه باید دارای طعم و مزه مطلوب باشد. برای فهمیدن این کار می توان با استفاده از حس چشایی مقداری از این کنجاله را تست کنیم. اگر دارای مزه ای مطلوب بود کنجاله ی خریداری شده تازه است. و اگر غیر از این بود که این محصول مانده و بی کیفیت است.علاوه بر این ها یک کنجاله تازه و مرغوب نباید دارای کپک زدگی باشد و همچنین به هیچ عنوان این محصول نباید تغییر رنگ داده باشد.

فروش مستقیم انواع کنجاله آفتاب گردان

فروش مستقیم انواع کنجاله آفتاب گردان ما در این مجموعه تلاش داریم تا محصولات خود را در بهترین کیفیت و مرغوبیت در اختیار مشتریان خود قرار دهیم.محصولات ما علاوه بر کیفیت بالایی که دارند دارای قیمتی بسیار مناسب و پایین تری نسبت به سایر تولید کنندگان این محصول است.

فروش کنجاله آفتاب گردان در مجموعه ما در دو روش حضوری و غیر حضوری و همچنین به صورت عمده و خرده به اندازه های مختلف متناسب با سفارش و نیاز مشتریان تهیه و توزیع می گردد. علاوه بر این ما در این مجموعه دارای محصولات دیگری مانند کنجاله سیاهدانه، کنجاله انار، کنجاله نارگیل و کنجاله کنجد نیز می باشیم

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما