مراکز پخش کنجاله کنجد مخصوص اسب

یکی از حیوانات نجیب اسب است که سوار شدن بر روی آن ابهت و وقار خاصی را به انسان می دهد. سوار کاری ورزشی است که در اسلام به آموزش آن سفارش شده است. امروزه قیمت اسب با بعضی ماشین ها برابری می کند. پرورش اسب در آمد خوبی دارد و غذای مناسب برای اسب که بهتر است در سبد غذایی اش قرار دهید کنجاله کنجد مخصوص اسب است که به واسطه ی مراکز فروش، کنجاله کنجد تازه را می توانید آنلاین و حضوری خریداری نمایید.

مراکز پخش کنجاله کنجد مخصوص اسب

اطلاعاتی مختصر در مورد کنجاله کنجد تازه

اطلاعاتی مختصر در مورد کنجاله کنجد تازه

کنجاله کنجد یا همان تفاله ی کنجد، محصولی است که بعد از روغن گیری کنجد به دست می آید. برای روغن گیری ابتدا کنجد را بوجاری کرده و بعد تمیز کرده و شستشو می دهند، بعد آن را به خوبی خشک می کنند و روغن گیری می نمایند. روغن گیری به دو روش پرس گرم و پرس سرد انجام می شود.

در روش روغن گیری با پرس گرم دمای روغن به بالای صد درجه سانتیگراد می رسد و روغن زیادی به دست می آید، اما روغن خوبی نیست و مضر است. در روش پرس سرد، دمای روغن کمتر از چهل درجه سانتیگراد می باشد. در این روش روغن کمتری به دست می آید، اما هم کیفیت روغن بهتر است و هم کیفیت کنجاله اش بهتر می باشد.

کنجاله کنجد به علت پروتئین فراوان و املاح و مواد معدنی و چربی های مفید و فیبر و … یکی از بهترین غذا ها برای دام و طیور و به خصوص اسب می باشد که قیمت مناسبی هم دارد. اگر کنجد پوست نکرده را روغن گیری کنند، دیگر روغنش را برای مصارف خوردنی انسانی نمی شود استفاده کرد و تنها روغن کنجدی که می شود در پخت و پز استفاده نمود روغن کنجدی است که پوستش را گرفته باشند.

قیمت انواع کنجاله کنجد مخصوص اسب

قیمت انواع کنجاله کنجد مخصوص اسب

قیمت کنجاله کنجد مخصوص اسب با توجه به مواد غذایی موجود در آن و بهترین نوع پروتئین گیاهی و در مقایسه با سایر علوفه ها و بقیه ی انواع کنجاله ها بسیار مناسب است. خریداران محترم می توانند با مراجعه به فروشگاه های اینترنتی راه اندازی شده و بدون واسطه، با اطلاع از قیمت روز محصول آن را به مقدار مورد نظر ثبت سفارش کرده و به آسانی در محل مورد نظر تحویل بگیرند.

همچنین برای خرید مستقیم و عمده می توانند به درب کارخانه مراجعه نمایند. این محصول در فروشگاه های مخصوص خدمات دامداری هم به صورت حضوری به فروش می رسد که خریداران محترم با مراجعه به این مراکز می توانند کنجاله کنجد مخصوص اسب را با بهترین کیفیت و کمترین قیمت تهیه کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما