مراکز عرضه کنجاله هسته انار پلت

با افزایش قیمت نهاده های دامی و انواع خوراک دام ها، افزایش قیمت در محصولات مرتبط هم ایجاد می شود. کنجاله ها از نهاده های دامی هستند که دارای درجه بندی از لحاظ مغذی بودن یا نوع دام دارند. مراکز عرضه کنجاله هسته انار پلت، خصوصا با افزایش دیگر نهاده های دامی می تواند با توجه به مزیت هائی که دارد؛ بخش مهمی از نیاز خوراک دام را تامین کند.

مراکز عرضه کنجاله هسته انار پلت

مزیت‌های قابل توجه کنجاله انار مخصوص دام

مزیت‌های قابل توجه کنجاله انار مخصوص دام مزیت های کنجاله هسته انار پلت را با دو نسبت می توان سنجید 1- مزیت و خواص خود کنجاله هسته انار پلت 2- مزیت نسبی قیمت به نسبت دیگر نهاده های دامی که هر دو مزیت عمده و قابل توجه اند. برای شناخت و دلیل مزیت های کنجاله هسته انار به بررسی روش تولید و مواد مغذی آن به صورت خلاصه می پردازیم.
روش تولید: کارگاه ها و دستگاه های روغن گیری از هسته انار، که آن را برای مصرف داروئی و خوراکی انسان تولید می کنند، تفاله هسته انار را باید به عنوان پسماند به دور بریزند، ولی طی فرآیندی این پسماند، خشک و خوراک دام می تواند باشد.

پلت: برای دام به صورت سنتی، از علوفه تازه یا خشک استفاده می شده و هنوز نیز به صورت پراکنده این نوع خوراک دهی انجام می شود. اما پلت ها به نسبت نوع خوراکی که دام نیاز دارد از هسته و دانه های معمول پنبه تا هسته انار با افزودنی هائی، تحت حرارت بین 60 تا 70 درجه و تحت فشار به صورت رگه های ماکارونی کلفت یا پودری شکل، خشک و با قابلیت ماندگاری بالا تولید می شوند.(نوعی پاستوریزاسیون در این فرآیند ایجاد می شود)

ترویج استفاده : استفاده از پلت در طرح های ترویجی کشاورزی و دامی، آموزش داده شده و بعضی از انواع آن جا افتاده و موضوع جدیدی نیست؛ مانند غذای حیوانی خانگی مانند گربه که به شکل فشرده وبا مزه ای خاص تولید می شود و موارد مشابه دیگر.

اعتماد سازی: کنجاله هسته انار پلت، از تفاله هسته میوه انار و بعد از خشک شدن و حرارت دهی و افزودن مواد معدنی تولید می شود و به عنوان فیلر و تامین کننده املاح معدنی در پائین ترین درجه کیفیت می تواند عمل کند. در افزودنی های بالاتر، ویتامین های مورد نیاز دام اضافه می شود و این کیفیت پلت را بالاتر می برد و خوراک دام کاملی می شود که اغلب ضروری نیست.

باقیمانده هسته انار: در تفاله باقیمانده از روغن گیری، حداقل 4 تا 7 درصد از خواص روغن هسته انار هنوز در تفاله باقی مانده ، این درصد بالائی برای تولید کنجاله است.
کنجاله انار مخصوص دام: با توضیحات بالا، کنجاله مخصوص دام وقتی به شکل کنجاله هسته انار پلت شده در می آید. به صورت بسته و وعده غذائی هم پرکننده و فیلر و فیبر دار است و هم در حداقل ترین حالت سرشار از املاح معدنی است.

با باقی ماندن حداقل 4 درصدی ویتامین های روغن هسته انار در تفاله، و مزیت نسبی قیمت پائین تر نسبت به کنجاله های متداول، جایگزین خوبی برای نهاده های دامی است.
ضمنا پلت بودنش از پرت مصرف به صورت کنجاله معمولی یا خوراک سنتی ، جلوگیری و با خورده شدن سریع آن توسط دام، با انرژی کمتری به بافت دام جذب می شود.

فروش مستقیم کنجاله هسته انار پلت

فروش مستقیم کنجاله هسته انار پلت شما می توانید از طریق سایت کنجاله دام، به صورت مستقیم و آنلاین، ثبت سفارش نموده و کالای خود را سفارش و تحویل یگیرید. روش های تماس در سایت کنجاله دام، از طریق ثبت ایمیل، تماس مستقیم و تماس های اینترنتی مهیاست و ما آماده جوابگوئی به سوالات شما هستیم و بدون واسطه برای تامین و ارسال کالای مورد نظرتان پاسخگو و ضامن کیفیت کالا قبل و پس از فروش کالا ها از جمله فروش کنجاله هسته انار خواهیم بود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما