قیمت کلی کنجاله هسته انار پلت

کنجاله هسته انار پلت به دلیل داشتن خواص بسیار زیاد برای دام ها و بخصوص گاو و گوسفند ها بیشتر مورد توجه دامداران قرار گرفته است. قیمت کلی این محصول بسیار مناسب و مقرون به صرفه است. جهت خرید آن می توانید به کارخانه های تولیدی این محصول مراجعه نمایید و این محصول را در حجم انبوه و با قیمت مناسب تهیه کنید. قیمت کنجاله هسته انار با توجه به کیفیتی که دارد،مشخص می شود.

قیمت کلی کنجاله هسته انار پلت

مختصری درباره فرآیند تولید کنجاله هسته انار

مختصری درباره فرآیند تولید کنجاله هسته انار

تولید کنجاله هسته انار توسط کارخانه ها انجام می گیرد. فرآیند تولید این محصول به شرح زیر می باشد. در ابتدا هسته انار را تحت فشار قرار می‌دهند و از آن روغن هسته انار را می گیرند و باقیمانده هسته انار را به صورت چیپسی و یا به صورت استوانه ای استخراج می‌کنند.

دستگاه‌های به کار برده شده برای کنجاله هسته انار متفاوت است. کسانی که این محصول را به صورت استوانه ای تهیه می کنند، باید تبحر خاصی در استفاده کردن از این دستگاه ها داشته باشند. این دستگاه ها با کیفیت ترین نوع کنجاله را در اختیار افراد قرار می دهد و تمامی روغن هسته انار را می گیرد.

اما در روش چیپسی مقداری از روغن هسته انار در داخل آن می ماند و کنجاله به دست آمده مرغوبیت چندانی ندارد. در هر صورت استفاده کرد از کنجاله هسته انار برای دام ها بسیار مفید است و باعث افزایش شیر آنان می‌شود. البته باید توجه داشت که در مصرف این گونه محصولات دقت کنید و با پیشنهاد دامپزشکان این محصول را استفاده نمایید.

این محصول با دارا بودن مقادیر زیادی پروتئین، ویتامین و چربی گزینه بسیار مناسبی برای مکمل غذایی دام ها می باشد و باعث پرواربندی آن ها می شود. همچنین این محصول به دلیل داشتن صرفه اقتصادی مورد توجه بسیاری از دامداران قرار گرفته است و آن را به صورت انبوه برای دام های خود تهیه می کنند.

پخش کنجاله هسته انار پلت به صورت مستقیم

پخش کنجاله هسته انار پلت به صورت مستقیم

پخش کنجاله هسته انار از طریق کارخانه‌ها و کارگاه‌هایی که به تولید این محصول می پردازند، انجام می‌گیرد. برای خرید این محصول می توانید به روش حضوری اقدام کرده و این محصول را به صورت انبوه از درب کارخانه ها برای به دام های خود تهیه بفرمایید.

همچنین می توانید این محصول را از طریق سایت ها و فروشگاه های اینترنتی تهیه کنید. چنانچه این محصول را از طریق غیر حضوری تهیه کنید، قیمت این محصول شکسته می‌شود و به دلیل این که بدون واسطه آن را تهیه می کنید با قیمت بسیار مناسب تری می توانید آن را خریداری کنید. خرید کنجاله از طریق فروشگاهها و درگاه‌های اینترنتی باعث می‌شود تا در زمان شما نیز صرفه جویی شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما