قیمت انواع کنجاله کنجد مخصوص دام

کنجاله کنجد مخصوص دام ، همانطور که از نامش پیداست برای خوراک دام و طیور استفاده می‌شود و نیازهای خوراکی آنها را برطرف می‌کند. کنجاله کنجد از تفاله و باقی مانده ی کنجد بدست می آید.یعنی در فرایند تهیه ی روغن کنجد و…مقداری تفاله و دورریختنی از کنجد باقی میماند که آن را کنجاله کنجد می نامند.

قیمت انواع کنجاله کنجد مخصوص دام

آشنایی مختصر با کنجاله کنجد خالص

آشنایی مختصر با کنجاله کنجد خالص

درگذشته و البته حال سویا و کنجاله سویا به دام و طیور داده شده است ، چون سویا مواد خوراکی پر پروتئینی است که دام را سیر نگه می‌دارد. امروزه با کشف خواص کنجاله کنجد که آن هم دارای پروتئین می‌باشد از ان برای خوراک دام و طیور بهره می‌برند. استفاده از هردوی این مواد در کنار هم ، یک خوراک فوق العاده و کاملی را تشکیل می‌دهند.

کنجاله کنجد همانطور که فواید و استفاده هایی دارد ، باید مراقب بود که در چه حد و میزان آن را به خوراک دام داد . مثلا استفاده بیش از حد از کنجاله کنجد باعث اسهال در دام و طیور می‌شود و شکم آنها را مریض می‌کند.

در تهیه کنجاله کنجد باید بدانید که به دو روش امکان پذیر است که یک روش مفید است.در روش اول در قسمت روغن گیری کنجد به روش گرم ، حرارت و درجه روغن را خیلی زیاد میکنند .این کار باعث می‌شود که روغن بیشتری بدست بیاید اما آن خواص و فواید کنجد و دانه ی کنجد از دست می‌رود، شاید محصول بیشتری از آن بدست بیاید ولی وقتی خواص دانه کنجد از دست برود بی فایده خواهد بود.

در روش دوم در قسمت روغن کشی دانه ی کنجد، حرارت با میزان استاندارد بیان می‌شود. پس در این روش حرارت استاندارد و بهره برداری کنجاله شاید کمتر باشد اما فواید و خواص موجود در دانه کنجد از بین نمی‌رود، و به این طریق ارزش آن کنجاله کنجد بیشتر و بالاتر خواهد بود.در تهیه کنجاله کنجد خالص، فواید و خواص کنجد موجود است و بدون مواد افزودنی و شیمیایی و… است و بصورت خالص ارائه می‌شود.

مراکز خرید کنجاله کنجد مخصوص دام

مراکز خرید کنجاله کنجد مخصوص دام

در تولید و عرضه ی کنجاله کنجد مخصوص دام شرکت ها و مراکزی در این عرصه فعالیت دارند.از مجموعه‌ های فروش و عرضه محصولات دام و کنجاله کنجد مخصوص دامی ، می‌توان از مجموعه ی ما نام برد.مجموعه‌ی کنجاله دام ، یکی از بهترین و معتبرترین و با اطمینان تربن مجموعه‌ی دنیا بحساب می آید. که محصولات دامی را در بازارهای داخلی وخارجی عرضه می کند و همچنین بدلیل کیفیت و مرغوبیت وقیمت مناسب محصولات دامی خود، در بازارهای خارجی حضور داشته و صادر کننده نیز محسوب می‌شود.
برای مشاوره و خرید کنجاله کنجد و دیگر محصولات دامی میتوانید با شماره های داخل سایت تماس حاصل فرمائید. و همچنین میتوانید بصورت آنلاین محصول خود را سفارش داده و دریافت کنید .

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما