قیمت انواع کنجاله کنجد عمده

یکی از مقوی ترین دانه های غذایی کنجد است که امروزه از آن فرآورده های زیادی به دست می آید. یکی از این فرآورده ها روغن کنجد می باشد. کنجاله تفاله ی کنجد بعد از روغن گیری می باشد که برای خوراک دام و طیور بسیار مناسب است و تولیدکنندگان، این محصول را به صورت کنجاله کنجد عمده و به روش مستقیم از کارخانه و غیر مستقیم به فروش می رسانند.

قیمت انواع کنجاله کنجد عمده

مختصری درباره فرآیند تولید کنجاله کنجد

مختصری درباره فرآیند تولید کنجاله کنجد تولید روغن کنجد و به تبع آن تولید کنجاله کنجد بر اساس دما و فرآیند روغن کشی به دو روش پرس سرد و پرس گرم صورت می گیرد. در پرس گرم دمای روغن بالای صد درجه سانتیگراد است، در این روش تولید روغن زیاد، اما ضرر دارد. در پرس سرد حداکثر دمای روغن چهل درجه سانتیگراد است، روغن طبیعی و سالم تر است و ترکیبات روغن و کنجاله تغییر نمی کند.

کنجاله کنجد به عنوان یکی از منابع پروتئین دام و طیور مورد استفاده قرار می گیرد که علاوه بر پروتئین دارای انرژی، چربی، فیبر، کلسیم، فسفر و … می باشد و با توجه به روش روغن کشی و دستگاه و نوع کنجد در کیفیت های مختلف تولید می شود. کنجد را بعد از بوجاری شدن، تمیز کرده و شستشو می دهند و آن را خشک کرده و روغن آن را می گیرند.

می توان از کنجد با پوست روغن گرفت که کنجاله اش برای خوراک دام وطیور مناسب است، اما روغن آن خوراکی نمی باشد. برای این که روغن کنجدبرای مصرف خوراکی انسان آماده شود، حتما باید از کنجدپوست کنده استفاده کرد. کنجاله کنجد در کنار کنجاله ی سویا مکمل خوبی می باشد و بهتر است در سبد غذایی دام و طیور گنجانده شود.

پخش کنجاله کنجد عمده به صورت مستقیم

پخش کنجاله کنجد عمده به صورت مستقیم کارخانه های زیادی به تولید و پخش کنجاله کنجد اشتغال دارند. مشتریان عمده ی این محصول دامداران، مرغداران و کارخانه های تولید خوراک آماده ی دام و طیور می باشند که با توجه به کیفیت بالا و ارزش غذایی فراوان و قیمت مناسبش کنجاله ی کنجد را برگزیده اند و در سبد غذایی حیوانات جای داده اند.

کنجاله کنجد به دو روش مستقیم و غیر مستقیم پخش و توزیع می شود که در روش مستقیم خریداران محترم می توانند با مراجعه به درب کارخانه محصول مورد نظر را خریداری نمایند. همچنین می توانند با مراجعه به سایت اینترنتی از خدمات خرید آنلاین برخوردار شده و محصول مورد نظر را به میزان دلخواه در محل مورد نظر تحویل بگیرند.همچنین این محصول به مقدار کم در مغازه های روغن گیری و بعضی عطاری ها که روغن کنجد می گیرند هم به مقدار کم موجود می باشد

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما