قیمت انواع کنجاله سیاهدانه تازه عمده

کنجاله سیاهدانه عمده در واقع قسمت جامد دانه سویا می باشد که باقی مانده سویا بعد از انواع فراوری چون روغن گیری را کنجاله سیاهدانه گویند، این بخش از سیاهدانه دارای مقدار زیادی از فیبر، پروتئین و انواع ویتامین ها می باشند که برای خوراک دام وطیور استفاده می گردد.کنجاله سیاهدانه مرغوب را می توان از مراکز فروش انواع فراوری های سیاهدانه، خریداری نمود.

قیمت انواع کنجاله سیاهدانه تازه عمده

3 نکته مهم در مورد کنجاله سیاهدانه تازه

3 نکته مهم در مورد کنجاله سیاهدانه تازه همان طور که می دانید، کنجاله سیاهدانه همان پوست سیاهدانه با مقداری از محتویات داخلی دانه سیاهدانه می باشد که درصد آن بسیار کم می باشد، در واقع این ماده از فراورده های دانه سیاهدانه به دست می آید که به شکل پرک شده و پودری یا فله ای لوله مانند بسته بندی شده و در اختیار مراکز فروش قرار می دهند.

از کنجاله سیاهدانه تازه عمده برای تغذیه دام وطیور استفاده ی زیادی می شود، این ماده برای صنایع پرورش دام وطیور از اهمیت زیادی برخوردار است، که در ادامه به چند مورد از فواید کنجاله سیاهدانه برای تغذیه دام را به اختصار شرح می دهیم:

  1. امگا۳ موجود در کنجاله سیاهدانه یکی از مهم ترین فواید آن می باشد، این ماده تنها در درصد کمی از گیاهان یافت می شود، که سیاهدانه یکی از آنها است، این اسید چرب فوایدش بسیار زیاد است از جمله تقویت ماهیچه ها، مقابله با انواع بیماری های قلبی و عروقی حیوان می باشد.
  2. چربی موجود در کنجاله سیاهدانه از نوع اشباع شده و درصد آن بسیار کم می باشد که نقش مهمی در افزایش سوخت و ساز بدن و مقابله با افزایش وزن می باشد، زیرا همان طور که می دانید گوشت دهی با چربی زیاد عامل بسیاری از بیماری ها در بدن دام می باشد که با مصرف کنجاله سیاهدانه به جای دیگر خوراک دام، این عامل حذف شدنی است.
  3. کنجاله سیاهدانه دارای مقادیر زیادی پروتئین می باشد که برای دام گوشتی وشیرده از اهمیت ویژه ای برخوردار است. کنجاله سیاهدانه تامین کننده ویتامین های مورد نیاز بدن طیور و دام از جمله ویتامین A ، E می باشد.

مراکز خرید کنجاله سیاهدانه عمده

مراکز خرید کنجاله سیاهدانه عمده این مرکز به عنوان مرکز خرید کنجاله سیاهدانه مرغوب سعی دارد به دلیل تقاضا بالا و هم محبوبیت این محصول از نظر ارزش غذایی برای دام، با کیفیت حداکثری این محصول را عرضه نماید.

از این رو بازار توزیع و فروش کنجاله رو به رونق است، به طوری که این مرکز از تولید و توزیع کنندگان حتی صادرات با کیفیت ترین کنجاله سیاهدانه خوراکی دام در سراسر کشور است و به صورت اینترنتی با در نظر گرفتن وقت خریدار محترم سعی دارد در سریع ترین زمان ممکن، محصولات خود را چه عمده و یا خرده با بسته بندی مرغوب به دست خریدار برساند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما