قیمت انواع کنجاله آفتاب گردان

دانه های آفتاب گردان یک نوع محصول طبیعی هستند که دارای ارزس غذایی بسیار زیادی می باشند، از این دانه ها محصولی تولید می شود تحت عنوان کنجاله که استفاده های بسیار زیادی در زمینه دام پروری و تغذیه این حیوانات دارد، تعیین کردن به روز ترین قیمت انواع کنجاله آفتاب گردان بر اساس میزان مرغوبیت این محصولات و نام تجاری آن صورت می گیرد و در عین حال باید به شکل بسته بندی کردن و حجم خرید محصولات نیز توجه شود.

قیمت انواع کنجاله آفتاب گردان

همه چیز درباره کنجاله آفتاب گردان مخصوص دام

همه چیز درباره کنجاله آفتاب گردان مخصوص دام همانطور که مستحضر هستید تخمه ها یا دانه های گل آفتاب گردان به عنوان دانه های روغنی شناخته می شوند، چون در بافت خودشان میزان زیادی چربی گیاهی دارند و از این رو از آن ها برای روغن کشی کردن و تولید روغن سالم گیاهی استفاده می شود.

بعد از پایان یافتن عمل روغن کشی از این دانه ها، تفاله هایی از آن ها بر جای می ماند که هنوز هم دارای ارزش تغذیه ای زیادی است و نباید دور ریخته شود، این تفاله ها اصطلاحا به عنوان کنجاله آفتاب گردان شناخته می شوند.

تولید کننده ها برای اینکه از دور ریخته شدن و هدر رفتن آن ها جلوگیری کنند، اقدام به استفاده از این محصولات در امر تولید خوراک دام می نمایند و به این ترتیب کنجاله مخصوص دام به مصرف صنایع پرورش دام در می آید و البته از اهمیت زیادی هم در این عرصه برخوردار است.

چون این محصول موجب تامین شدن چربی ها و املاح معدنی مورد نیاز بدن این حیوانات می شود و در نتیجه هم به سلامتی و طول عمر آن ها کمک می نماید و هم کیفیت گوشت مصرفی ما انسان ها را تا حد زیادی افزایش می دهد، که ماحصل آن ارتقای سطح سلامتی جامعه است.

خرید بدون واسطه کنجاله آفتاب گردان

خرید بدون واسطه کنجاله آفتاب گردان کارخانه های تولید کننده کنجاله دامی، بهترین و باکیفیت ترین نوع این محصولات را تولید کرده و سپس به صورت انبوه در همه جای ایران توزیع می نمایند، تا آن ها را به دست فعالان حوزه پرورش دام برسانند.

این مراکز برای فروش محصولات خود از شرکت های پخش بزرگ استفاده می کنند، که امکان ثبت سفارش و خرید کنجاله آفتاب گردان به صورت مستقیم و بدون واسطه را برای مردم فراهم می نمایند و به این ترتیب موجب کاسته شدن از میزان هزینه های آن ها خواهند شد.

در حال حاضر با در نظر گرفتن شرایط شیوع کرونا در کشور، اکثر این فروشنده ها به استفاده کردن از درگاه های فضای مجازی برای خرید و فروش این محصول روی آورده اند، که باعث حفظ سلامتی و بالا بردن میزان رفاه مردم می شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما