فروش مستقیم تفاله هسته انار

فروش مستقیم تفاله هسته انار در درجه اول از طریق تولید کنندگان به صورت عمده و جزئی انجام می گیرد. بنابراین اگر خریدار و فروشنده تفاله هسته انار خالص هستید، بهتر است در ابتدا به این تولید کنندگان مراجعه کنید و از آنها خریداری نمایید. در این صورت هم صاحب تفاله با کیفیت و سالم خواهید شد و هم هزینه خرید شما کمتر می شود و سود بیشتری حاصل می کنید.

فروش مستقیم تفاله هسته انار

اطلاعاتی درباره تفاله هسته انار

اطلاعاتی درباره تفاله هسته انار تفاله هسته انار بعد از گرفتن آب انار حاصل می شود و شامل بیشتر اجزای انار است و از دانه انار و پوسته نازک درونی آن و حتی از پوسته خارجی انار تشکیل شده است.

تفاله هسته انار بیشتر برای دام و طیور جهت تغذیه آنها استفاده می شود و محصولی مقرون به صرفه است، زیرا خوراک و تغذیه دام نرخ بیشتری دارد و استفاده از تفاله بهتر می باشد به ویژه که روی دام ها اثر مثبت میگذارد، چون موجب می شود انرژی حیوان افزایش یافته و در نتیجه میزان شیر شان بیشتر شود و شیر پرچرب داشته باشند.

تفاله هسته انار دارای املاح و ترکیبات زیادی نیز می باشد، مثلاً درصد پروتئین آن زیاد است و باعث می شود اشتهای دام و طیور افزایش پیدا کند و بیشتر بخورد و در نتیجه محصولات بیشتری از آنها به دست آید. تفاله هسته انار هم به صورت خشک و هم به شکل تر بسته‌ بندی میشود و به فروش میرسد.

این محصول علاوه بر مفید بودن و استفاده در دامداری در صنایع دیگر هم کاربرد دارد. مثلا در صنعت رنگ رزی برای به دست آوردن رنگ قرمز به کار میرود. یا در طب سنتی هم جهت درمان بیماری ها استفاده می شود. می توان گفت که در صنعت مواد غذایی به عنوان چاشنی خوشمزه کاربرد دارد.

قیمت انواع تفاله هسته انار خالص

قیمت انواع تفاله هسته انار خالص تفاله هسته انار کاربرد فراوان دارد و با کیفیت و قیمت گوناگون تولید و روانه بازار می شود. عامل تعیین کننده قیمت تفاله هسته انار خالص کیفیت تفاله است که هر چه مرغوب تر بوده و درجه خلوص آن بالاتر باشد قیمت آن هم بیشتر است. تازه و سالم بودن تفاله هسته انار هم قیمت آن را تعیین می کند.

سفارش و تهیه هسته انار هم بر قیمت آن تاثیر دارد و نرخ تفاله را ارزان یا گران تر می کند. بنابراین اگر خواستار تفاله هسته انار با قیمت کم هستید و آن را مستقیما از تولید کنندگان خریداری کنید با حذف واسطه ها نرخ تفاله بسیار ارزان تر می شود. مراجعه و خرید از فروشگاه های مجازی مانند سایت حاضر هم از دیگر گزینه های مناسب جهت خرید انواع تفاله هسته انار خالص ارزان قیمت است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما