فروش انواع کنجاله افتاب گردان

کنجاله افتاب گردان از روغن گیری کردن از تخم افتاب گردان با پوست یا تخم افتاب گردان بدون پوست و بذر تخم افتاب گردان به وجود می آید.بعد از اتمام روغن گیری از دانه های افتاب گردان بقایای باقی مانده از روغن گیری را اسیاب می کنند.دانه های خام افتاب گردان دارای مقادیر بسیار زیادی پروتئین می باشند.

مقدار پروتئین موجود در کنجاله ای که از اسیاب کردن تخم افتاب گردان باپوست به دست می آید نیز قابل توجه می باشد در کنجاله علاوه بر مقادیر زیاد پروتئین مواد مغذی دیگری نیز وجود دارد .

فروش انواع کنجاله افتاب گردان

از خصوصیات کنجاله افتاب گردان چه می دانید؟

از خصوصیات کنجاله افتاب گردان چه می دانید؟ کنجاله آفتاب گردان به عنوان غذای حیوانات و طیور استفاده می شود.در حیوانات شیرده باعث افزایش شیر ان ها میشود.کنجاله افتاب گردان علاوه بر وجود مقادیر زیاد پروتئین مواد مغذی بسیار زیادی از جمله فیبر و آمینواسیدی به نام میتونین وجود دارد .

این مواد مغذی که نام بردیم برای چاق شدن حیوانات و طیور و همچنین افزایش شیر ان ها بسیار موثر است .کنجاله افتاب گردان نسبت به کنجاله های دیگر کامل تر است به دلیل مقادیر بسیار زیادی از ریبوفلاوین ،کولین ، نیاسین، بیوتین،اسید پانتوتنیک و پیریدوکسین .البته هستند کسانی که برای غذای حیوانات و طیور خود کنجاله افتاب گردان را با کنجاله های دیگر مخلوط می کنند.

کنجاله افتاب گردان نحوه نگه داری خاصی دارد به این صورت که باید ان ها را در محیطی خشک و تمیز همچنین با تهویه مناسب نگه داری کرد.همچنین کنجاله ها را باید به دور از آزار و خراب کاری های حشرات موذی نگه داری کرد .اگر این شرایطی که گفته شد رعایت شود می توان کنجاله های افتاب گردان را به مدت طولانی و در شرایط مناسب نگه داری و برای اغذیه طیور و حیوانات استفاده کرد.

بعضی از دامداران کنجاله ی سویا را با کنجاله افتاب گردان مخلوط می کنند گه اگر این مخلوط کنجاله ها را به گاو و گوساله ها مخصوصا گاو های شیرده داده شود باعث افزایش شیر آن ها می شود .کنجاله افتاب گردان باعث افزایش چربی شیر گاو ها نیز می شود.

خرید بدون واسطه کنجاله افتاب گردان تازه

خرید بدون واسطه کنجاله افتاب گردان تازه یکی از عواملی که باعث میشود کنجاله افتاب گردان نسبت به کنجاله های سویا و تخم پنبه برتری داشته باشد این است که عوامل ضد تغذیه ای ندارد و این یک مزیت برای کنجاله افتاب گردان می باشد.کنجاله افتاب گردان برای گاو های شیر ده بسیار مفید است زیرا باعث افزایش شیر ان ها می شود. تولید کنندگان کنجاله افتاب گردان پس از روغن گیری دانه ها آن ها را به برای خرید کنجاله افتاب گردان شما می توانید به بازار مراجعه کنید.قیمت کنجاله به عوامل مختلفی بستگی دارد مانند کیفیت کنجاله ،حجم و اندازه ، مقدار مواد غذایی ،بسته بندی و شرکت تولید کننده بستگی دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما