فروشنده انواع کنجاله هسته انار

یکی از بهترین انواع مکمل های غذایی که به تازگی مورد توجه بسیاری از دامداران قراره گرفته و متخصصان آن را برای تغذیه موثر دام و طیور تایید می کنندکنجاله انار می باشد. این محصول از پسماند های کارخانه جات تولید روغن انار برای تغذیه دام و طیور تولید می گردد. فروشنده انواع کنجاله هسته انار سعی بر این دارد تا بتواند کنجاله ای با کیفیت و قیمت مناسب در اختیار خریداران و مشتریان خود قرار دارد و بتواند رضایت آنان را جلب کند. فروش این محصول به صورت عمده و جزئی و یا بسته بندی با وزن های مختلف در سطح بازار کشور انجام می گیرد.

فروشنده انواع کنجاله هسته انار

مشخصات قابل توجه کنجاله هسته انار

مشخصات قابل توجه کنجاله هسته انار کنجاله هسته انار یکی از ارزان ترین و به صرفه ترین انواع کنجاله های دامی و طیور می باشد، که علاوه بر به صرفه بودنش محصولی مقوی بوده و ارزش غذایی بالایی دارد. تولید این محصول بیشتر به صورت پرک و پلت بوده و همچنین مهم ترین منبع آن تولیدکنندگان روغن هسته انار می باشند.

به طور کلی دام ها به مواد معدنی و مواد مقوی متفاوتی نیاز دارند، که از مهم ترین این نیاز ها می توان به کربوهیدرات ها اشاره کرد. کنجاله هسته انار از هسته دانه های انار بدست می آید. آزمایشات و بررسی کنجاله هسته ی انار نشان می دهد، که این محصول حاوی مقدار قابل توجهی مواد پروتئینی، کلسیم، آهن، روی، نیاسین، فسفر، منیزیم و همچنین فیبر و چربی می باشد. که مصرف کنجاله هسته انار در جیره غذایی انواع دام و طیور مخصوصا برای گاو و گوسفندان اثرات مثبتی مانند افزایش شیر دام، سلامت کلی دام، رشد بهتر دام، جلوگیری و بهبود اسهال شدن دام و غیره به دنبال دارد.

تولید کنندگان کنجاله هسته انار

تولید کنندگان کنجاله هسته انار امروزه در ایران تولیدکنندگان بزرگ و متعددی هستند، که در نقاط مختلف کشور در زمینه تولید انواع کنجاله مانند کنجاله سویا، کنجاله ذرت، کنجاله بادام زمینی، کنجاله آفتاب گردان، کنجاله انگور، کنجاله ارده و غیره فعالیت می کنند. در واقع کنجاله دام از پسماند های حاصل تولید روغن از گیاهان متفاوت به دست می آید.

تولید کنجاله انار هم از هسته دانه انار می باشد. که به بخاطر فواید فراوان و قیمت مقرون به صرفه مورد توجه بسیاری از دامداران قرار گرفته است. کنجاله ها معمولا به عنوان خوراک دام و طیور یا به عنوان مکمل غذایی در اختیار دام قرار می گیرد و با داشتن پروتئین و انواع ویتامین های عالی موجب رشد و نمو بهتر آنان می گردد.

برای تهیه و خرید این محصول در بهترین کیفیت و قیمت مناسب می توانید به سایت شرکت مراجعه کنید و یا با کارشناسان فروش ما ارتباط بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما