عرضه کننده کنجاله کنجد عمده

کارخانه تولید ککنجاله کنجد عمده بهترین این کنجاله را در انواع مختلف آن تولید کرده است تا برای دام و گوشتی بتوان نوع مخصوص آن را استفاده کرد. این کارخانه اقدام به عرضه کنجاله با قیمت مناسب و ارزش غذایی بسیار بالا نموده است و خریداران از تمامی نقاط کشور می ‌توانند با نازلترین قیمت ممکن کنجاله مورد نیاز خود را از این کارخانه سفارش دهند تا در کوتاهترین زمان ممکن به آدرس آنها ارسال شود و جهت تغذیه دام ها یا صادرات به کشورهای همسایه مورد استفاده قرار بگیرد.

عرضه کننده کنجاله کنجد عمده

3 مورد از مزایای کنجاله کنجد مخصوص دام

3 مورد از مزایای کنجاله کنجد مخصوص دام کنجاله کنجد دام یکی از ملزومات بسیار ضروری برای همه واحدهای دامپروری صنعتی و سنتی نیز می ‌باشد زیرا همه پرورش دهندگان دام به این نتیجه رسیده اند که بدون استفاده از کنجاله نمی ‌توان به تولید مناسب گوشت یا شیر رسید. این کنجاله دارای ویژگی های متعددی است که مهمترین آنها به طور خلاصه عبارتند از :

  • کمترین میزان رطوبت و بالاترین درصد ماده خشک در این کنجاله وجود دارد و بنابراین مواد مغذی در آن بالاترین مقدار ممکن است.
  • این کنجاله به صورت اختصاصی تولید می ‌شود و برای دام در مراحل مختلف تولید شیر و خشکی از کنجاله مخصوص استفاده می شود همچنین برای گوساله های پرواری و گوشتی کنجاله های مختلفی وجود دارد.
  • شکل ظاهری این کنجاله به گونه‌ای است که با توجه به سن دام ممکن است ریز یا درشت باشد به عنوان مثال برای بره های پرواری از سایز های کوچکتر پلت کنجاله و برای دام از سایز های بزرگ تر استفاده می شود.
  • مصرف این کنجاله به همراه علوفه می ‌تواند احتیاجات دام را به طور کامل برطرف کند و باعث افزایش تولید شیر یا راندمان تبدیل خوراک به گوشت شود.
  • میزان انرژی، پروتئین و سایر مواد مغذی موجود در این کنجاله به ‌صورت کال بالانس شده است و می تواند کمبودهای موجود در علوفه را به طور کامل پوشش دهد.

صادرات انواع کنجاله کنجد عمده

صادرات انواع کنجاله کنجد عمده صادرات کنجاله کنجد مخصوص دام با کیفیت عالی و قیمت مناسب توسط کارخانه بزرگ کنجاله این شهر انجام می شود و توزیع آن به راحتی در سراسر کشور انجام می گیرد زیرا این کارخانه دارای شبکه گسترده حمل و نقل بوده و بدون محدودیت آن را به دورترین نقاط کشور ارسال می کند. فروش این کنجاله با پایین ترین نرخ ممکن صورت می ‌گیرد تا کسانی که به پرورش دام اشتغال دارند بتوانند بالاترین نرخ تبدیل غذا را با این کنجاله ارزان قیمت به دست آورند همچنین این کنجاله به کشورهای دیگر نیز صادر می ‌شود و ارزش افزوده فراوانی در شرایط ارزی کشور برای صادر کنندگان خواهد داشت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما