عرضه کلی کنجاله انار مخصوص دام

کنجاله انارهمان طورکه از اسمش پیداست از تفاله و باقی‌مانده اناربدست می آیدکه ازطریق کارخانه‌های آبمیوه گیری و رب انار سازی تأمین می شودوبدلیل صرفه اقتصادی که دارد سال‌هاست جایگزین خوراک سنتی دام شده ومعمولادامپروران ترجیح می دهندازکنجاله به‌جای علوفه برای تغذیه دام‌های خود استفاده کنندتاهم انواع موادمعدنی موردنیاز دام تأمین شود وهم هزینه بالایی نداشته باشد.

عرضه کلی کنجاله انار مخصوص دام

نکات مهم در انتخاب کنجاله انار

نکات مهم در انتخاب کنجاله انار

بعدازروغن گیری دانه‌ها ،تکه‌های استوانه‌ای شکل می‌ماند که به آن کنجاله می گویند.کنجاله هاانواع مختلفی داردکه هرکدام خواص خاص خود رادارندوبه دلایل مختلفی استفاده می‌شوند.به کنجاله در قدیم کنجاره وکنجارنیزگفته می‌شده است .

کنجاله هابه علت داشتن خواص و انرژی بالا به‌عنوان غذای مفید برای انواع دام وطیوراستفاده می‌شود. البته بعضی کنجاله ها مانندکنجاله دانه کرچک سمی هستند ونبایدبه عنوان خوراکی استفاده شود به همین علت از آن به‌عنوان کود استفاده می‌کنند.

کنجاله هابدلیل خواص متفاوت استفاده‌های متفاوت دارند.مثلاکنجاله کنجد برای دام وطیوراستفاده می شودوکنجاله دانه آفتابگردان برای دام وطیوروهمچنین آبزیان نیز استفاده می‌شود.کنجاله انار مخصوص دام خاصیت دارویی نیزداردودرواقع برای بهبود بیماری‌های مختلف دام استفاده می‌شود .به‌طور مثال برای پیشگیری از شل شدگی مدفوع دام و درمان اسهال دام استفاده می‌شودوبرای تغذیه انواع دام مانندگاوشیرده ،گوساله ،گوسفند ،بز ،میش ،دام‌های پرواری استفاده می‌شود .

دام‌ها به مواد غذایی مختلف برای رشدشان وهمینطورافزایش شیر احتیاج دارند.کنجاله انار دارای آهن ،کلسیم ،فسفر ،منیزیم ،ریبوفلاوین ،نیاسین وتیامیناست. کنجاله اناربدلیل داشتن اسیدپونیسیک ،چربی و انرژی بالایی داردکه باعث بالا رفتن کیفیت شیر دام و افزایش آن می شودوالبته وجود پروتئین در آن باعث می‌شود غلظت شیر دام بالا رود.کنجاله انار دارای بسیاری خواص دیگرمی باشدکه سلامت وهم چنین بهبود بیماری در دام را تضمین می‌کند.

برای تهیه کنجاله انارحتمابه این مسئله توجه کنید که کنجاله دام در چه مکانی تهیه‌شده است و چه ویژگی‌هایی دارد.به‌عنوان‌مثال کنجاله هرگزنبایددارای رطوبت باشدتابعدادچارکپک زدگی نشود زیرا کپک دارای سم آفلاتوکسین است که موجب مسمومیت و حتی از دست رفتن دام می‌شود. توصیه می شودکنجاله دام رابطورغیرمستقیم خریداری کنیدتاهم قیمت آن مناسب ترباشدوصرفه اقتصادی داشته باشد وهم اینکه از کیفیت محصول و مکان تولید آن مطمئن باشید.

خرید مستقیم کنجاله انار مخصوص دام

خرید مستقیم کنجاله انار مخصوص دام

برای خوراک دام ازکنجاله های مختلف ازجمله (کنجاله آفتابگردان، کنجاله نارگیل، کنجاله سیاه‌دانه، کنجاله انار و کنجاله کنجد) استفاده می شودکه کنجاله اناریکی از ارزان‌ترین انواع آن است کنجاله اناردارای خواص مختلف و فراوانی است و معمولابه شکل پلت تولیدمی شودکه از قسمت‌های مختلف انازازجمله تفاله و باقی‌مانده انار بخصوص هسته آن به دست می آیدودربسته های مختلف و حجیم عرضه می‌شود .بطورمثال در حجم‌های ۱۰ تنی و یابیش ترازآن.برای اطلاع از قیمت و خرید کنجاله انارمی توانیدبه طور مستقیم به کارخانه تولید این محصول ویاافرادی که واسطه فروش آن از کارخانه به بازارهستندمراجعه کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما