عرضه مستقیم کنجاله کنجد مخصوص دام عمده

بعد از روغن کشی از دانه های روغنی، به مواد باقیمانده کنجاله گفته می شود. کنجاله، تفاله نیست و با ان تفاوت های اساسی دارد. کنجاله بر خلاف تفاله مواد مغذی فراوانی دارد و مدت زمان بیشتری می توان ان را نگه داری کرد. کنجاله کنجد عمده را می توان جهت استفاده دام و طیور مهیا کرد و مورد استفاده قرار دارد که بسیار مغذی و مفید است.

عرضه مستقیم کنجاله کنجد مخصوص دام عمده

مزیت‌های خاص کنجاله کنجد مخصوص دام

مزیت‌های خاص کنجاله کنجد مخصوص دام

دستگاههای روغن کشی به دو دستگاه روغن کشی کنجاله چیپسی و روغن کشی کنجاله فیتیله ای تقسیم می شود. کنجاله چیپسی محصول پرکاربرد در دام طیور است، عملیات پرس در دستگاه ماردون که عملکردی شبیه به تایر دارد، انجام می شود. کنجاله بدست امده در ان به شکل چیپسی و ورقه ای است.

مهمترین استفاده از کنجاله، بویژه کنجاله کنجد مخصوص دام بعنوان خوراک دام است. کنجاله های چیپسی پس از تولید بصورت مستقیم استفاده می شود. اما کنجاله فیتیله ای باید پس از چرخ شدن، آنرا به پودر تبدیل کرد و بعد مورد استفاده قرار داد. کنجاله کنجد درصد مناسبی از پروتین با قابلیت جذب بالا، درصد چربی خوب و سایر مواد مورد نیاز برای رشد دام و طیور را دارا می باشد.

کنجاله کنجد را می توان یک منبع بسیار خوب از تریپتوفان و سیستن دانست، کنجاله کنجد سرشار از ویتامین های مهم و دارای محلول چربی و فسفر می باشد.کنجاله از نظر خوش خوراک بودن بسیار عالی است و بسیار ملین است. با توجه به استفاده از روشهای پرس گرم و سرد در تولید کنجاله کنجد، کیفیت انها نیز باهم فرق می کند. در دستگاهای پرس گرم روغن کمتری در کنجاله باقی می ماند و کنجاله تا حدود زیادی خشک و بی روغن است اما در دستگاهای سرد حجم بیشتری از روغن می ماند و در نتیجه کنجاله تولیدی نرم تر است.

کنجاله سویا خواص فراونی دارد از جمله، داشتن املاح معدنی فراوان، دارای بیش از ۴۰ درصد پروتین، داشتن ویتامین های مختلف و قابلیت استفاده برای پرورش دام و طیور گوشتی را نام برد که این ویژگی ها، مصرف این ماده پر خاصیت را بسیار مهم و حائز اهمیت می کند.

مراکز تولید انواع کنجاله کنجد عمده

مراکز تولید انواع کنجاله کنجد عمده

تولید کنجاله کنجد و تزریق ان به بازار فروش با قیمت مناسب می توان شرایط مناسبی را برای خریدارن این محصول فراهم نمود، تا ضمن مراجعه به مراکز فروش مجاز و حذف واسطه گری از این بازار، مشتریان بتوانند محصول مورد نظر خود را با خیال آسوده و قیمت مناسب تهیه کنند.صادرات این محصول به بازار های کشورهای همسایه ایران، موقعیت مناسبی برای رشد صادرات این محصول پرکاربرد خواهد داشت و همچنین شرایط مناسب برای ارزآوری برای کشور است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما