عرضه مستقیم کنجاله کنجد عمده

آیا با مراکز عرضه مستقیم کنجاله کنجد عمده آشنایی دارید؟ عرضه مستقیم کنجاله چه تاثیری بر قیمت این محصول در بازار می گذارد؟ باید به اطلاعتان برسانیم که عرضه کنندگان کنجاله کنجد با فروش مستقیم این محصول در بازار سهم بسزایی در تامین نیاز مصرف کننده داشته اند و بدین ترتیب توانسته اند از افزایش بی رویه قیمت کنجاله جلوگیری نمایند. در ادامه قصد داریم اطلاعات مفیدی در این مورد در اختیارتان قرار دهیم.

عرضه مستقیم کنجاله کنجد عمده

5 ویژگی مهم کنجاله کنجد مخصوص دام

5 ویژگی مهم کنجاله کنجد مخصوص دام

در ابتدا لازم است بدانید کنجاله از تفاله کنجدهایی که برای روغنگیری مورد استفاده قرار می گیرد، بدست می آید و به دلیل میزان پروتئین بالایی که دارد می تواند یک جیره غذایی مناسب و مقرون بصرفه برای دام ها باشد و کیفیت این محصول با توجه به نوع کنجد و روش ها و دستگاه روغنکشی متفاوت است.

کنجاله کنجد مخصوص دام 5 ویژگی مهم دارد که باعث مصرف بالای آن از سوی دامپروری ها شده است:

  1. منبع غنی از پروتئین
  2. خوش خوراک بودن
  3. حاوی فیبر بوده و ملین است.
  4. قیمت مناسب و مقرون بصرفه
  5. تامین انرژی مورد نیاز دام

به طور مثال می توان گفت کنجاله کنجد حدود 40 درصد پروتئین دارد و علاوه بر آن مقادیری فیبر، کلسیم، فسفر و چربی نیز در این ماده غذایی موجود می باشد که هریک به تنهایی برای سلامت دام و بهبود کیفیت محصولات دامی بسیار موثر است.

همچنین لازم است یادآوری کنیم کنجاله کنجد به دلیل قیمت مناسبتر و مواد غذایی بالاتر نسبت به دانه های روغنی از سوی دامداران مورد استفاده قرار می گیرد چرا که صنعت دامپروری به دنبال راه هایی برای کاهش قیمت و بالابردن کیفیت محصولات دامی می باشد و کنجاله کنجد می تواند جایگزین مناسبی برای خوراک های دیگر در جیره غذایی دام ها به خود اختصاص دهد.

خرید انواع کنجاله کنجد عمده

خرید انواع کنجاله کنجد عمده

همانطور که در ابتدای این مقاله اشاره نمودیم راه های متعددی برای خرید کنجاله کنجد وجود دارد که شما با توجه به دسترسی هایی که دارید، می توانید یکی از آن ها را انتخاب کنید که به عنوان مثال می توان به مراجعه حضوری به مراکز فروش معتبر اشاره نمود.

ولی لازم است بدانید که فروشندگان این محصول برای دسترسی راحت خریداران، امکان خرید آنلاین را از طریق فروشگاه های اینترنتی معتبر فراهم نموده اند و بدین ترتیب شما خریدار محترم می توانید بدون صرف وقت زیاد، خرید خود را در کمترین زمان ممکن انجام دهید و علاوه بر این بهتر است بدانید این مراکز به دلیل ارتباطات مستقیم با تولیدکنندگان، توانسته اند مقرون بصرفه ترین قیمت را در اختیار خریداران قرار دهند.

پس پیشنهاد می کنیم برای خرید وقت را تلف نکنید و سری به این مراکز بزنید و بعد از دریافت مشاوره های رایگان از سوی کارشناسان خبره، بهترین و مناسبترین انتخاب را داشته باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما