عرضه انواع کنجاله آفتاب گردان

کنجاله آفتابگردان یک محصول فرآوری شده و جانبی است که آن را از دانه های داخل گل آفتاب گردان حاصل می کنند و برای مصرف در زمینه های مختلفی مورد استفاده قرار می دهند که یکی از آن ها تهیه کردن خوراک دام و طیور می باشد، عرضه انواع و اقسام کنجاله آفتاب گردان درجه یک توسط واحد های بزرگ پخش در سراسر نقاط کشور ما صوزت می گیرد و با نرخ مناسبی هم به فروش می رسد.

عرضه انواع کنجاله آفتاب گردان

دانستنی‌ها در مورد کنجاله آفتاب گردان تازه

دانستنی‌ها در مورد کنجاله آفتاب گردان تازه شاید شما عزیزان تا به حال نام کنجاله به دست آمده از گل آفتاب گردان را شنیده باشید، حال ما در این بخش می خواهیم اطلاعات مختصری در مورد کنجاله آفتاب گردان تازه خدمت شما عزیزان ارائه دهیم و شما را بیشتر با این محصول آشنا سازیم، لطفا با ما همراه باشید:

دانه های آفتاب گردان در اصل یک نوع دانه روغنی هستند که ما انسان ها از آن ها برای امر روغن کشی کردن و تامین چربی گیاهی مورد نیاز خود استفاده می کنیم، این دانه ها در صنایع روغن کشی به همراه پوستشان مورد استفاده قرار می گیرند.

جالب است بدانید که این دانه های خوش طعم که سرشار از چربی هستند، دارای میزان زیادی پروتئین سالم گیاهی و اسید های آمینه ضروری بدن ما هم می باشند و به همین دلیل هم از ارزش غذایی خیلی زیادی برخوردار هستند.

وقتی که از این دانه ها برای روغن کشی استفاده می شود، حجم زیادی از پسمانده های آن ها بر جای می ماند که هنوز هم از نظر املاح معدنی و پروتئین غنی هستند و از این رو دارای ارزش می باشند، پس تولید کننده ها برای جلوگیری از هدر رفتن آن ها، این باقی مانده ها را به عنوان کنجاله به مصرف تولید خوراک دام می رسانند.

صادر کنندگان کلی کنجاله آفتاب گردان

صادر کنندگان کلی کنجاله آفتاب گردان در سال های اخیر ایران توانسته است با ورود به عرصه صادرات کنجاله آفتاب گردان مرغوب در بازار های بین المللی به اعتبار و سود هنگفتی دست پیدا کند، که این امر موجب رشد اقتصادی بیشتر کشور ما می شود.

صادر کنندگان برتر داخلی این محصول را به صورت کلی از تولید کننده ها خریداری کرده و سپس از راه مرز های زمینی یا هوایی به کشور های مختلف دنیا از جمله عراق ارسال می نمایند و در این مناطق با نرخ قابل توجهی نیز به فروش می رسانند.

لازم به ذکر است که این محصول در بازار های داخلی کشور ما نیز عرضه می شود و با قیمت بسیار مقرون به صرفه ای به فروش می رسد، البته این کار هم از طریق مراکز فروش حضوری است و هم غیر حضوری.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما