صادر کننده کنجاله کنجد مخصوص اسب

کنجاله ها از محصولات مختلفی به دست می آیند که اغلب دارای درجه کیفی بالایی بوده و شما می توانید با صرف کمترین هزینه اقدام به خرید آنها کنید. صادرکننده کنجاله کنجد مخصوص اسب اقدام به فروش کنجاله هایی کرده که از آن ها برای تأمین جیره غذایی اسب مورد استفاده قرار می گیرد، اسب هایی با سنین مختلف قادر به استفاده از انواع کنجاله های کنجد هستند که از ویتامین ها و پروتئین های زیاد خوردار است.

صادر کننده کنجاله کنجد مخصوص اسب

3 مورد از مزایای کنجاله کنجد تازه

3 مورد از مزایای کنجاله کنجد تازه کنجد از محصولاتی است که از آنها روغن گیری می شود، طی فرآیند روغن گیری باقیمانده های کنجد در خوراک دام ها مورد استفاده قرار می گیرد، البته از این نوع خوراک برای تغذیه طیور نیز استفاده شده و در میان جیره های غذایی آنها گنجانده می شود.

3 مورد از مهم ترین مزایای کنجاله تازه کنجد:

  • ارزش غذایی بالایی داشته و ویتامین های زیادی در آن وجود دارد.
  • کنجاله های به دست آمده از کنجد دارای چربی و فسفر هستند.
  • بسیار ملین و خوش خوراک هستند.

هر یک از کنجاله های به دست آمده از دانه ها دارای درجه کیفی مخصوصی هستند، شما می توانید با در نظر گرفتن نوع استفاده اقدام به خرید این نوع خوراک کنید، کنجاله های مخصوص طیور اندازه کوچکی داشته و در عوض کنجاله های تولید شده برای دام در اندازه های بزرگ تری هستند که با قیمت مختلف قابل خریداری هستند.

کنجاله کنجد تازه ارزش غذایی بالاتری داشته و بهترین انتخاب برای خرید می باشد، این نوع خوراک برخی به شکل بسته بندی شده و برخی نیز به صورت فله ای ارائه شده و شما با صرف هزینه کم قادر به خریداری آن ها هستید البته حتما باید قبل از خرید کیفیت آنها را بررسی کرده و سعی کنید محصولات تازه، سالم و ارگانیک را تهیه کنید.

پخش انواع کنجاله کنجد مخصوص اسب

پخش انواع کنجاله کنجد مخصوص اسب پخش کنجاله کنجد با درجه های کیفی گوناگونی انجام می گیرد، اسب از دام هایی است که باید جیره غذایی مخصوص آن در اختیار حیوان قرار گرفته تا رشد کافی داشته و سلامتی بدن حیوان تضمین شود، کره اسب ها نیز از حیواناتی هستند که می توانند از انواع کنجاله های به دست آمده از کنجد استفاده کنند و شما می توانید آنها را با ترکیب مواد غذایی دیگر در اختیار حیوان قرار دهید.

پخش و فروش انواع کنجاله های مخصوص اسب از طریق تیم ما انجام می شود، کنجاله های ارائه شده توسط مجموعه فعال ما با بهترین درجه کیفی انجام می گیرد و شما برای خرید آن می توانید به صورت غیرحضوری اقدام نمایید. به منظور خرید عمده با همکاران ما در تماس باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما