صادر کننده کنجاله افتاب گردان

گل افتاب گردان حاوی دانه هایی است که پس از فرآیند روغن گیری از آن ها کنجاله حاصل می آید. این محصول در مقایسه با کنجاله سویا محتوای فیبر و متونین بیشتری دارد و برای تغذیه حیوانات، پرندگان و ماهی ها از آن استفاده می شود. کشور های متعددی صادر کننده کنجاله افتاب گردان هستند ولی تنها تعداد کمی از آن ها محصولی با درجه کیفی ممتاز را عرضه می کنند.

صادر کننده کنجاله افتاب گردان

آشنایی با کنجاله افتاب گردان تازه

آشنایی با کنجاله افتاب گردان تازه تواید کنجاله افتاب گردان تازه در سالهای اخیر به دلیل افزایش نیاز در حوزه هایی چون پرورش دام و طیور و آبزی پروری اهمیت فراوانی پیدا کرده است. میزان ترکیب مواد مغذی موجود در این محصول به محتوای روغن موجود در دانه، میزان حذف پوسته و دمای فرآوری آن بستگی دارد.

این فرآورده سرشار از پروتئین بوده و عمدتا برای خرگوش ها و نشخوارکنندگان مورد استفاده قرار می گیرد زیرا فیبر موجود در آن قابلیت هضم کمی دارد. شایان ذکر است، نوع کنجاله پوست کنده شده که طی مرحله ی پوسته گیری محتوای پروتئین آن تا 40٪ افزايش میابد، خوراک مفیدی برای پرورش جوجه های گوشتی می باشد.

کیفیت این محصول به ویژگی های گیاه (ترکیب بذر، نسبت پوسته به هسته، پتانسیل پوسته گیری، شرایط رشد و ذخیره سازی) و چگونگی فرآیند تولید پوست برداری به شیوه حلال یا مکانیکی بستگی دارد‌.

کنجاله افتاب گردان استخراج شده با حلال از قدیم تا کنون به عنوان اصلی ترین نوع در بازار وجود داشته، در حالی که کنجاله های حاصل از روغنی که با فشار مکانیکی فرآوری می شود، تنها از دهه 2000، با توسعه کشاورزی ارگانیک و تولید روغن در مزرعه محبوبیت پیدا کرده است.

عرضه کلی انواع کنجاله افتاب گردان

عرضه کلی انواع کنجاله افتاب گردان تجارت و عرضه کنجاله افتاب گردان امروزه از رونق خوبی برخوردار بوده، زیرا این محصول از نظر ارزش غذایی، در رده ی چهارم بعد از کنجاله سویا، کلزا و پنبه دانه قرار دارد. ذخیره سازی این فرآورده نیز آسان بوده و از نظر اقتصادی با توجه به کارآیی که دارد، بسیار به صرفه است.

کنجاله افتاب گردان تازه برای نگهداری بهینه باید خشک شود و سپس می توان آن را آسیاب کرده و گلوله نمود و یا به قطعات کوچک خرد کرد. همچنین به منظور جابه جایی و یا ذخیره سازی آسان تر می توان یک ماده چسبنده مانند ملاس جهت انسجام بیشتر بین خرده ها، به آن افزود و یا در دستگاه اکسترودر ذرات کنجاله را بهم فشرده ساخت.

برای خرید این فرآورده مرکز ما می تواند ارائه دهنده ی بسیار خوبی برایتان باشد. در فروشگاه ما، عرضه کلی کنجاله افتاب گردان برای متقاضیان گرامی با قیمت ارزان و تضمین داشتن استاندارد های لازم و سلامت کیفی انجام می گیرد. لذت خوب خرید بهترین محصولات روز دنیا را با ما تجربه نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما