صادرات کنجاله کنجد مخصوص دام

در دنیای امروز وجود دامپروران و مرغ داران امر بسیار مهمی بوده و پرورش دام نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است زیرا گوشت، تخم و محصولات لبنی این جانداران بخش اعظمی از غذای انسان هارا تشکیل می‌دهند، بنابراين تغذیه صحیح این جانوران باعث داشتن محصولاتی باکیفیت تر می شود. یکی از غذا های مخصوص دام و طیور کنجاله میباشد. صادرات کنجاله کنجد مخصوص دام از مشاغل پرسود در کشور ما میباشد. برای داشتن اطلاعات بیشتر در خصوص کنجاله با ما همراه باشید.

صادرات کنجاله کنجد مخصوص دام

درباره ویژگی‌های کنجاله کنجد تازه

درباره ویژگی‌های کنجاله کنجد تازه کنجاله کنجد تازه ویژگی هایی دارد که دانستن آن برای خریدی بهتر خالی از لطف نیست، کنجاله کنجد به پس مانده ی دانه های کنجد پس از روغن گیری می‌گویند که حالت تفاله مانند داشته و سرشار از پروتئین و فقیر بوده بنابراین روی گوشت و شیر دام اثر مثبتی گذاشته از بروز مشکلات گوارشی در دام جلوگیری کرده و باعث هضم آسان غذا می‌شود.

کنجاله کنجد سرشار از مواد معدنی و ویتامین های محلول در چربی می یاشد که برای سلامتی دام مفید بوده و به دلیل آنتی اکسیدان بودن این کنجاله ها از بروز انواع بیماری های مربوط به این ماده در دام جلوگیری می‌کند.

کنجاله کنجد بصورت پلتی، ورقه ای و میله ای تهیه شده و در اختیار دام قرار می گیرد به دلیل اینکه کنجاله با دیگر مواد مفید دیگر مخلوط شده و برای انرژی بخشی، افزایش وزن و سلامتی دام مفید است باید بصورت کامل مصرف گردد، دام و طیور اکثرا گزینشی غذا خورده و به خوردن دانه های درشت بیشتر علاقه دارند در حالی که مواد مغذی اضافه شده به کنجاله ها اصولا زیر هستند بنابراين حالت فشرده و ریز خود کنجاله باعث ترکیب خوب این مواد با یکدیگر شده و جاندار کل غذا را یکجا خورده و تمامی مواد مفید وارد بدن او می‌شود.

خرید مستقیم کنجاله کنجد مخصوص دام

خرید مستقیم کنجاله کنجد مخصوص دام برای خرید کنجاله کنجد مخصوص دام به تولید کنندگان، گروه های بازرگانی و مجموعه های تولیدی این محصول مراجعه کرده و پس از کسب اطلاعات لازم در خصوص انواع کنجاله، قیمت و نوع آن خریدی موفق را تجربه کنید. در هنگام خرید از فروشندگان معتبر اینترنتی یا آنلاین شاپ ها از داشتن نماد اعتماد الکترونیک اطمینان حاصل کنید تا دچار مشکلاتی مانند گران بودن و نا مرغوب کنجاله ها نشوید.

این گروه های تولیدی و بازرگانی این نوع با هدف ارتقا هرچه بیشتر کیفیت محصولات داخلی و آماده سازی آن برای امر صادرات به کشورهای خارج از ایران تشکیل شده و شما می توانید با خرید از این مجموعه ها آنها را در امر حمایت از کالای داخلی همراهی کنید. با آرزوی خریدی موفق برای شما سروران گرامی.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما