صادرات انواع کنجاله انار اصل

کنجاله انار محصولی فشرده و خشک که از ته مانده ی دانه های انار به دست می آید؛ به دلیل افزایش قیمت خوراک دام، کنجاله جایگزینی مناسب است چراکه سرشار از مواد مغذی برای دام و طیور بوده و نیاز بدنی آن ها را تامین می کند.کنجاله ها از دانه های مختلفی گرفته می شود و سرشار از پروتئین و ریز مغذی های دیگر است.در ایران به دلیل تولید بالای انار، با تامین نیاز بازار داخل، صادرت انواع کنجاله انار اصل به دیگر کشورها صورت می گیرد.

صادرات انواع کنجاله انار اصل

3 نکته مهم در مورد کنجاله انار

3 نکته مهم در مورد کنجاله انار کنجاله ی انار همان طور که از اسمش مشخص است از ته مانده ی میوه ی انار بعد از اب گیری یا روغن گیری به دست می اید که محصولی خشک و فشرده است. کنجاله ی انار بسبار مقوی است و در تهیه ی خوراک دام و طیور مورد استفاده قرار می گیرد.با توجه به افزایش قیمت و کمبود خوراک دام استعاده از کنجاله کزینه و انتخاب مناسبی است که در ادامه به نکات مهمی در مورد کنجاله انار می پردازیم.

  1. کنجاله ی انار یکی از مقرون به صرفه ترین غذاها برای مصرف طیور و دام می باشد.
  2. کنجاله انار سرشار از فیبر و پروتئین و دیگر مواد معدنی و مغذی است و باعث افزایش وزن دام و افزایش کیفیت محصول ان ها می شود.
  3. کنجاله ی انار خوش خوراک است و همچنین به دلیل کاهش هزینه های تهیه و نگهداری، سوداوری قابل توجهی برای تولید کننده دارد.

بازار فروش کنجاله انار اصل

بازار فروش کنجاله انار اصل کنجاله ی انار یک محصول خوراکی بسیار مقوی و پرخاصیت برای دام و طیور است و ارزش غذایی بالای آن باعث شده تا در تهیه انواع خوراک های مرغوب و با کیفیت مورد استفاده قرار گیرد‌ و با قیمتی مقرون به صرفه به دامداران عرضه گردد. کنجاله انار یک محصول خشک و فشرده شده ی به دست آمده از هسته انار است که در جیره غذایی دام هایی همچون گوساله های تازه از شیر گرفته شده، گاوهای شیرده، دام های پرواری، میش و بز وگوسفند و… بعنوان بهترین مکمل غذایی به حساب می آید.

بسیاری از دام های سبک و سنگین می توانند با استفاده از کنجاله انار بیشتر مواد معدنی و مغذی بدنشان را بدست آورند و از انرژی کافی برخوردار شوند. کنجاله ی انار یکی از ارزان ترین کنجاله هاست که استفاده از ان در جیره ی خوراکی دام و طیور باعث کاهش هزینه ها می شود.در ایران در کارخانه جات زیادی این کنجاله ها تهیه می شوند و در دسترس دامداران قرار می گیرد. با مراجعه به نمایندگی های فروش کنجاله انار نیتوان با قیمتی مناسب این محصول را خریداری کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما