خرید کنجاله هسته انار پلت خوراک دام

یکی از پرفروش ترین محصولات در فروشگاه معتبر و مطمئن ما کنجاله هسته انار پلت می باشد که برای مصارف خوراکی دام فرآوری و تولید شده، این محصول که دارای فواید و مزایای بسیار زیادی می باشد، توسط ما به شیوه مستقیم عرضه می گردد و شما عزیزان گرانقدر می توانید برای خرید کنجاله انار خوراک دام به ما اعتماد کنید ما یکی از بزرگترین، برترین و به روز ترین مراکز خرید در سطح کشور هستیم.

خرید کنجاله هسته انار پلت خوراک دام

خصوصیات مهم کنجاله هسته انار خوراک دام

خصوصیات مهم کنجاله هسته انار خوراک دام کنجاله انار یک محصول جانبی غنی از مواد مغذی است که مقادیر ویتامین و املاح آن به دلیل افزایش تصاعدی در تولید آب انار به طور گسترده در حال رشد است. هسته انار منبعی غنی برای آنتی اکسیدان در پیشگیری از بیماری های گاو است و باعث بهبود محصولات گوشت گاو و گوسفند می شود و آن را به یک جزء طبیعی، سالم و مطمئن در رژیم غذایی گاو گوشتی تبدیل کند. برخی از خصوصیات مهم این محصول به شرح زیر می باشند:

  • به طور کلی در شرایط نگهداری مناسب بیشترین ظرفیت آنتی اکسیدانی را حفظ می کند.
  • دارای چندین نوع ماده معدنی است که برای ارتقای سلامتی گاو و تبدیل رژیم غذایی گاو به رژیمی مناسب و کارآمد کاربرد دارد.
  • غلظت بسیار مناسبی دارد و دام را تا ساعت ها از خوردن مجدد غذا بی نیاز می سازد.
  • ارزش غذایی بالایی دارد.
  • قیمت ارزان تری دارد.
  • لطیف و نرم است و طعم بی نظیر آن دام را برای خوردن آن ترغیب می سازد.
  • دارای روغن هسته انار می باشد که بر سیستم گوارشی گاو و گوسفند اثر مثبتی بر جای می گذارد.

صادرات انواع کنجاله هسته انار پلت

صادرات انواع کنجاله هسته انار پلت کشور عزیز ما دارای پتانسیل بالایی در زمینه صادرات انواع محصولات از جمله کنجاله هسته انار می باشد و همواره در حال ارتقای جایگاه خود و حضور گسترده در بازارهای جهانی است در واقع انار که به وفور در کشور ما تولید می گردد زمینه ساز تولید کنجاله هسته انار شده است.

در واقع یکی از پیش روندگان صنعت صادرات مرکز ما می باشد ما با تکیه بر نیروی جوان و با استفاده از تمامی ظرفیت های داخلی همواره در صدد آن هستیم بهترین ها را به شما عزیزان تقدیم نماییم.

صادرات کنجاله هسته انار در سالهای اخیر روندی افزایشی و سیر صعودی را در پیش گرفته است این محصول که خریداران بسیار زیادی نیز دارد اغلب به شیوه عمده و با هدف ارز آوری از کشور صادر می شود مجموعه ما این کنجاله را به کشورهای همسایه و جهان صادر می کنیم از جمله عمده ترین خریداران ما می توان به روسیه، ترکیه و کشورهای عربی حوزه خلیج فارس اشاره نمود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما