توزیع کنندگان کنجاله کنجد مخصوص دام

کنجاله کنجد مخصوص دام یکی از بهترین مواد برای تغذیه دام می باشد که دارای ویتامین های بسیاری نیز می باشد. توزیع کنندگان کنجاله کنجد تازه این محصول را پس از تولید به صورت عمده به دامداران به فروش می رسانند. توزیع این محصول از کارخانه تولید کننده به صورت مستقیم به تمام کشور انجام می‌شود.

توزیع کنندگان کنجاله کنجد مخصوص دام

کنجاله کنجد تازه چه ویژگی‌هایی دارد؟

کنجاله کنجد تازه چه ویژگی‌هایی دارد؟ کنجاله کنجد در واقع محصولی است که در کارحانه ها پس از این که دانه های کنجد را به صورت کامل روغن گیری نمودند، به صورت بازمانده های این فرآیند تولید می شود. امروزه این ماده در صنعت دام پروری بسیار مورد توجه قرار گرفته و پروتئین موجود در آن به تولید دام سالم و با کیفیت کمک می کند. این محصول زمانی که تازه در کارخانه تولید می شود داراری ویژگی های ظاهری خاصی است که در ادامه به آن می پردازیم.

کنجاله کنجد تازه در کارخانه به صورت پودری، ورقه ای و پلت تولید می شود. شکل پودری آن بیشتر برای خوراک انواع طیور مورد استفاده قرار می گیرد و شکل پلت و ورقه ای آن برای خوراک دام استفاده می شود. نوع پلت این محصول از لحاظ ویژگی های ظاهری به صورت استوانه ای بوده و به رنگ قهوه ای دیده می شود. به کنجاله کنجد پلت نام کنجاله فشنگی نیز اطلاق می شود و قطر این استوانه ها بین یک تا دو سانتی متر می باشد.

جالب است بدانید که کنجاله پلت به دلیل این که به صورت کامل روغن گیری شده است از انواع دیگر کنجاله های کنجد دارای پروتئین بیشتری می باشد. این کنجاله ها در کیسه های ۳۰ و ۴۰ کیلویی به بازار عرضه می شوند و هرچه این کنجاله ها خشک تر باشند و روغن و آب آن بیشتر کشیده شده باشد مرغوبیت بیشتری دارند.

خرید بدون واسطه کنجاله کنجد مخصوص دام

خرید بدون واسطه کنجاله کنجد مخصوص دام به دلیل بالا رفتن روز افزون قیمت خوراک دام یکی از راه هایی که می توان با قیمت مناسب پروتئین و ویتامین مورد نیاز بدن دام ها را تامین نمود استفاده از موادی مانند کنجاله کنجد است. البته برای این که این محصول را با قیمت مناسب تری تهیه کنید باید آن را به صورت مستقیم از تولید کننده خریداری نمایید. زیرا خرید کنجاله کنجد به صورت بی واسطه سودی که واسطه ها برای خود در نظر می گیرند از قیمت نهایی آن کسر می شود.

این مرکز یک مرجع اینترنتی برای خرید مستقیم و بی واسطه کنجاله های کنجد برای خوراک دام می باشد. برای خرید از این مرکز در همین وب سایت می توانید ثبت سفارش نموده و به صورت غیر حضوری خرید خود را نهایی نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما