توزیع کنندگان کنجاله سیاهدانه عمده

یکی از مفیدترین دانه ها در طب سنتی سیاهدانه می باشد که دوای بسیاری از درد هاست. یکی از محصولاتی که از این دانه ی پر ارزش به دست می آید کنجاله است که با ارزش و در عین حال از نظر اقتصادی به صرفه است و تولید کنندگان، کنجاله سیاهدانه عمده و جزئی را به طور مستقیم از کارخانه و غیر مستقیم در اختیار خریداران محترم قرار می دهند.

توزیع کنندگان کنجاله سیاهدانه عمده

ویژگی‌های مهم کنجاله سیاهدانه تازه

ویژگی‌های مهم کنجاله سیاهدانه تازه

سیاهدانه در کارخانه به وسیله ی دستگاه ها روغن گیری می شود و روغن آن که پر از خواص درمانی برای انواع درد ها می باشد استخراج می شود. محصول جانبی بعد از استخراج روغن از سیاهدانه به دست می آید که به آن کنجاله می گویند که در حقیقت، کنجاله تفاله ی سیاهدانه بعد از روغن گیری می باشد که در کارخانه های روغن گیری، کنجاله سیاهدانه تازه به وفور به دست می آید.

با گران شدن دانه و علوفه برای مرغداری ها و دامداری ها، متخصصان این رشته به استفاده از کنجاله برای غذای دام و طیور روی آوردند که با آزمایش های علمی که روی کنجاله سیاهدانه انجام شد، فهمیدند که این محصول، یکی از نمونه های کنجاله های ممتاز تولید شده در کشور با ارزش غذایی بالا و بسیار موثر در مسیر رشد حیوانات می باشد.

کنجاله ی سیاهدانه دارای ویتامین ها و مواد معدنی و فیبر و پروتئین و کلسیم و … می باشد که یکی از بهترین غذا ها برای دام و طیور است که امروزه ارزش این ماده غذایی بر دامداران و مرغداران پوشیده نیست. دامداران با قرار دادن این محصول در سبد غذایی دام باعث تکامل سبد غذایی و رشد بیشتر و بهتر دام می شوند.

همچنین مرغداران عزیز با استفاده از کنجاله سیاهدانه می توانند اثرش را بر عملکرد رشد و وزن جوجه های گوشتی ببینند و نیز کسانی که به پرورش بلدرچین اشتغال دارند می توانند شاهد تاثیر این محصول بر رشد و پربار تر شدن جوجه ها باشند. این محصول در حجم کم در روغن گیری های کوچک و بعضی عطاری ها که روغن تازه می گیرند هم وجود دارد.

قیمت انواع کنجاله سیاهدانه عمده

قیمت انواع کنجاله سیاهدانه عمده

با توجه به ارزش بالای این محصول برای دام و طیور و در مقایسه با بقیه ی مواد غذایی که درسبد غذایی دام و طیور قرار می دهید، قیمت کنجاله سیاهدانه بسیار ارزان است. تولید کنندگان این محصول برای خریداران محترم امکان خرید مستقیم و غیر مستقیم را گذاشته اند.

به راحتی می توانید این محصول را از درب کارخانه به صورت عمده خریداری کرده و یا از طریق سایت به صورتی آنلاین سفارش داده و تحویل بگیرید و یا به صورت حضوری از فروشگاه های خدمات دامپروری برای خرید کنجاله سیاهدانه اقدام نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما