توزیع کنندگان تفاله هسته انار

تفاله هسته انار موارد بسیار کاربردی ومهم دارد.که از آن به عنوان خوراک دام وطیور مورد استفاده قرار میگیرد وبا توجه به اوضاع اقتصادی کشور و هزینه های گزاف خوراک دام.به فریاد دامداران عزیز می رسد.که هم سرشار ازویتامین ومواد مغذی طبیعی است وهم مزه و طعم خوبی دارد وهم مقرون به صرفه می باشد.از این رو مورد استقبال پرورش دهندگان دام وطیور قرار گرفته است.

توزیع کنندگان تفاله هسته انار

مزیت‌های قابل توجه تفاله هسته انار پلت

مزیت‌های قابل توجه تفاله هسته انار پلت

یک انار دارای تعداد زیادی هسته است.که این هسته ها سرشار ازمواد مغذی وسرشار از آنتی اکسیدان می باشد. تولید کنندگان لوازم ارایشی نیز این خواص را دریافتند واز روغن هسته ان برای ساخت لوازم ارایشی ودرمانی پوست استفاده می کنند.وبه عنوان داروی کلاژن ساز معروف شده است. حال باید به این نکته اشاره کرد که هسته انار با ان خواص بی نظیرش ممکن سبب یبوست شود.واز طرفی برای کسانی که از اسهال رنج‌میبرند بهترین دارو است.همچنین هسته انار خواص ضد سرطانی دارد.

حال گذری میزنیم یه تفاله هسته انار.که حتی هسته انار این میوه بی نظیر هم دور ریخته نمی شود.کنجاله ها درشمارمهم تربن خوراکی در تغذیه دام می باشند. .تفاله هسته انار پلت با توجه به اینکه مقدار زیادی پروتیین چربی وفیبر دارد.می تواتد جایگزین مناسبی برای تامین انرژی مورد نباز دام باشد.

این میوه ناب و پرخاصیت در کارخانه ها بعد از مراحل آبگیری ،باقی مانده ان به عنوان کنجاله هسته انار پلت به دامداری ها عرضه می شود و علاوه بر خواص بی نظیر ان ،از نظر اقتصادی به دامداران عزیزما کمک شایانی کرده است که خوراکی به دام خورانده شود که هم خواص بی نظیری دارد.هم مقرون به صرفه است. تفاله هست انار پلت در درمان بسیاری از بیماری های مربوط به دام بسیار بسیار موثر است. مخصوصا درمورد اسهال دامی.که دامداران عزیزدر این رابطه بامشکلات زیادی دست وپنجه نرم می کنند.نکته حائز اهمیت این است در مصرف ان نباید زیاده روی شود.

همچنین تفاله انار وهسته انار به علت دارا بودن چربی زیادباعث چرب تر شدن شیر دام می شود.به علت افزایش قیمت خوراک های دام و طیورمرغداران نیزبه استفاده از ضایعات وتفاله هسته انار روی اوردند. ضایعات انار بسیار خوش مزه است و سبب زیاد شدن اشتهای دام می شود و خوراک آن ها را افزایش خواهد داد و در نتیجه بازدهی آن را هم افزایش می دهد.واین نوع خوراکی بسیار انرژی زا بوده است.

مرکز فروش انواع تفاله هسته انار

مرکز فروش انواع تفاله هسته انار

بسیاری از مراکز نسب به فروش تفاله هسته انار پلت اقدام می کنند.مانند بازرگانی مارچ یا بازرگانی زر فیروز.که جز تولیدکنندگان عمده می باشند.که می توان از طریق شماره های تماسی که دروب سایت وجوددارد . با ان ها ارتباط برقرار نمودو این محصولات را تهیه واین خوراک مقوی را دراختیار دام قرار داد تاهم مقرون بصرفه باشد .هم بر طرف کننده طبیعی برای مشکلات ویروسی دام باشد‌

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما