توزیع کننده کنجاله کنجد مخصوص اسب

بعضی از دانه ها، ،مانند کنجد، ذرت و ‌… که بیشترشان دارای خاصیت و روغن، می باشد، به دلیل مقوی و پر خاصیت بودن این دانه ها، پس از روغن گیری دانه ها، دانه‌هایی که کنجاله‌ نام دارد و دیگر برای مصرف خوراک انسان قابل استفاده نمی باشد، این کنجاله‌ها ی بازمانده را دور نمی ریزند و به عنوان کنجاله کنجد مخصوص اسب، به دام های مانده اسب و غیره می‌خورانند.

توزیع کننده کنجاله کنجد مخصوص اسب

اطلاعاتی درباره کنجاله کنجد تازه

اطلاعاتی درباره کنجاله کنجد تازه

اصولاً تولیدکنندگانی که هدف آنها از خرید کنجد تازه، گرفتن روغن آنها می باشد، پس از گرفتن روغن کنجد تازه، دانه های مانده را به خریداران علوفه ی دامی، به فروشنده تا آنها با استفاده از این کنجاله های تازه علوفه جدید برای دام های خود فراهم کند و هدف آنها از خرید این نوع کنجاله ها این است که دام مورد نظر آنها بتوانند با استفاده و خوردن این نوع جالب بدن او نیز تقویت شود و اگر دام مورد نظر از دام هایی مانند گاو و گوسفند باشد اما مصرف این نوع کنجاله قطعاً بر روی کیفیت شیر و یا گوشت آنها تاثیرگذار خواهد بود.

حال اگر کنجاله کنجد، تازه باشد، قطعاً خاصیت های بیشتری را به همراه دارد از این رو گاوداران و افرادی که به پرورش دام می پردازند ‌مایل هستند که از کنجاله تازه کنجد استفاده کنند، تا از این طریق دام مورد نظر آنها از تغذیه و علوفه بهتر استفاد تا از این طریق دام مورد نظر آنها از تغذیه و علوفه بهتر تغذیه شوند.

قیمت انواع کنجاله کنجد مخصوص اسب

قیمت انواع کنجاله کنجد مخصوص اسب

یکی از عواملی که بر قیمت کنجاله کنجد می‌تواند تاثیرگذار باشد‌، مخصوص بودن محصول می باشد. اگر دامدارن، در تلاش و تهیه ی بهترین کنجاله درجه یک مخصوص اسب باشد، قطعاً در پی تهیه کنجاله ای بسیار با کیفیت می باشند، تا دامی مانند اسب ،با تغذیه، از کنجاله ای مانند کنجد، بتواند، اسبی بسیار قوی و تندرو پرورش دهند. اسب هایی که از لحاظ قدرت بدنی و جست و خیز، نسبت به اسب هایی که از علوفه های معمولی تغذیه شده اند بالاتر می باشند.

پس اگر هدف دامدار, از تهیه کنجاله کنجد درجه یک و مخصوص می باشد, باید بابت این نوع کنجاله بهای بیشتری بپردازند، تا اسب های در مورد پرورش آن از اسب هایی باشد که از لحاظ موارد ذکر شده بی نظیر باشد.

اما اگر هدف یک دامدار و یا یک پرورش دهنده اسب این باشد که ، اسبی با قدرتی معمولی پرورش دهد، می‌تواند با خرید کنجاله کنجد معمولی، دام خود را تغذیه کنند، که از قیمت پایین تری برخوردار است و تهیه آن برای اکثر دامداران مشکل نمی‌باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما