توزیع مستقیم تفاله هسته انار

انار میوه ای زمستانی سرخ رنگ با پوست ضخیم و نسبتا سخت با دو لایه پوست داخلی سفید رنگ و خارجی قرمز رنگ است که علاوه بر میوه بودن برای تهیه رب ، لواشک و مواردی دیگر مورد استفاده قرار می گیرد.تفاله این میوه نیز قابل استفاده است و این مجموعه با توجه به فعالیتی که دارد در ادامه قصد دارد شما را با تفاله هسته انار و تفاله انار مخصوص دام که در سراسر جهان مورد استفاده می شود آشنا کند‌.

توزیع مستقیم تفاله هسته انار

همه چیز درباره تفاله هسته انار مخصوص دام

همه چیز درباره تفاله هسته انار مخصوص دام از میوه انار برای درست کردن آب میوه ، رب ، لواشک و روغن استفاده می شود. این میوه از خواص زیادی برخودار است و این دلیل باعث اهمیت و محبوبیت آن در بین مردم می باشد.

تفاله هسته انار از موارد زیر برخوردار است.

  • چربی
  • پروتئین
  • ماده خشک
  • الیاف
  • خاکستر

حدود چهل تا پنجاه درصد این میوه را آب تشکیل می دهد و همین امر باعث تفاله تولید شدن تفاله هسته زیاد آن می شود و چون از مواردی که در بالا ذکر شد برخودار می باشد محصولی قابل توجه برای دامداران بشمار می رود‌.

در بازار های امروزی که قیمت مواد علوفه و مواد غذایی مناسب برای دام ها و مرغ ها روز به روز رو به افزایش بیشتر دامدار ها و مرغدار ها به دلیل وجود خواص قابل توجه در تفاله هسته انار به خرید این محصول روی می آورند.

تفاله انار از‌ سه بخش هسته ، پوست داخلی و پوست خارجی تشکلی می شود و تفاله هسته آن چربی زیادی دارد و با خورده شدن آن توسط گاو ها و سایر دام ها چربی مورد نیاز و مفید این محصول وارد بدن گاو و دام ها شده و باعث چرب شدن شیر آن ها و همچنین بالا رفتن کیفیت گوشت ها آن ها می شود‌ البته وجود انواع ویتامین ها و مواد معدنی موجود در هسته انار سبب افزایش انرژی نیز می شود‌.

صادرات عمده تفاله هسته انار

صادرات عمده تفاله هسته انار امروزه مراکز زیادی در حال فروش و صادرات تفاله انار به صورت اینترنتی و حضوری وجود داشته و روز به روز در حال افزایش است چرا نیاز های اساسی زندگی انسان وابسته به دام و طیور می باشد.

پس آنچه که حائز اهمیت است خرید این محصول از مراکز معتبری می باشد که کیفیت محصولات خود را تضمین کند از سابقه درخشانی در این عرصه برخوردار باشد و رضایت خریداران خود را داشته باشد.

چرا که دام ها نیازمند منبعی برای تغذیه می باشند که مواد معدنی و ویتامین ها و کلسیم مورد نیازشان را تامین کند تا بتوانند محصولات لبنی و گوشتی با کیفیت و غنی از مواد معدنی را به ارمغان آورند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما